کاربر گرامی
سایت ویرا استودیو از قوانین و مقررات زیر پیروی می‌کند و از شما می‌خواهیم پیش از استفاده از سایت موارد زیر را مطالعه کنید. هرگونه فعالیت شما در این سایت به منزله پذیرش این قوانین است.
۱) محتوای صفحه قوانین سایت ویرا استودیو را به‌صورت دوره‌ای بازبینی کنید. زیرا ممکن است محتوای آن را بنا به ضرورت‌هایی تغییر دهیم.
۲) ما در سایت ویرا استودیو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنیم و کل تیم پشتیبانی سایت و کاربران ملزم به رعایت آن هستند. این قوانین در برگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانه می‌شود.
۳) تمام محتواهای سایت ویرا استودیو با نظارت کامل یحیی خرمیان (بنیان‌گذار این وب‌سایت) تولید شده‌اند.
۴) در سایت ویرا استودیو مقالات رایگان متعددی منتشر شده‌اند که برای استفاده از آن‌ها نیازی به عضویت در سایت ندارید. اما برای سفارش محصولات از فروشگاه سایت، برای پشتیبانی فروش و فنی، ممکن است به عضویت در سایت نیاز باشد.
۵) بازنشر محتواهای سایت ویرا استودیو به‌صورت رایگان و با ذکر منبع (همراه با لینک به منبع اصلی) بلامانع است.
۶) برای بازنشر کل یا بخشی از محتواهای سایت ویرا استودیو (به‌صورت رایگان یا پولی) در قالب‌ کتاب، ویدیو، صوت، اینفوگرافیک و غیره، به اجازه‌نامه مکتوب از طرف مدیر سایت نیاز دارید. برای این کار با ایمیل info@virastudio.com مکاتبه کنید.
۷) ما از طریق راه‌های تماس موجود در صفحه درباره ما پاسخگوی پرسش‌های احتمالی شما برای سفارش پروژه‌های تولید محتوای ویدیویی یا همکاری با تیم ویرا استودیو هستیم. از این‌که پیام‌ها و محتواهای غیرمرتبط برای ما ارسال نمی‌کنید، از شما سپاسگزاریم.
8) لطفا در مکاتبات و ارسال نظرات در سایت، از زبان و رسم‌الخط فارسی استفاده کنید.
9) لطفا در پیام‌های ارسالی به سایر کاربران در بخش نظرات سایت ویرا استودیو، هنجارهای فرهنگی و اخلاقی را رعایت کرده و از به‌کاربردن کلمات و عبارات نامناسب خودداری کنید. مدیریت سایت از انتشار نظراتی که شامل محتوای توهین‌آمیز به شخصیت‌های حقیقی و حقوقی، اقوام، ادیان و غیره است، جلوگیری کرده و در صورت لزوم دسترسی کاربر خاطی به سایت را محدود می‌کند.
10) تمامی نظرات کاربران به صورت عمومی و بدون هیچ فیلترینگی در سایت ویرا استودیو منتشر می‌شود؛ به جز در مواردی که در بند نهم به آن اشاره کردیم. از این رو از ارائه هرگونه اطلاعات خصوصی، محرمانه و یا اطلاعاتی که مایل به انتشار آن‌ها نیستید، جدا خودداری کنید. مدیریت سایت ویرا استودیو در این خصوص از خود سلب مسئولیت می‌کند.
11) تحلیل‌ها، نظرات و نوشته‌های کاربران، نظر شخصی آن‌ها بوده و سایت ویرا استودیو مسئولیتی در صحت و سقم آن‌ها ندارد.
12) ایمیل و شماره موبایلی که هنگام استفاده از برخی خدمات سایت در اختیار ما قرار می‌دهید، کاملا محرمانه است و ما به هیچ عنوان آن‌ها را افشا نمی‌کنیم.
13) تیم ویرا استودیو مجاز است بدون اعلام قبلی و آگاهی شما، تغییرات موردنظر خود را در ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی اعمال نماید. بدینوسیله اعلام می‌کنیم که استفاده پیوسته از این وب‌سایت، نشانه موافقت شما با سیاست حفظ حریم خصوصی تعیین شده بوده و تمامی نسخه‌های قبلی سیاست حفظ حریم خصوصی جایگزین نسخه‌های تنظیم شده بعدی خواهند شد.

پاینده و سربلند باشید
یحیی خرمیان / مدیر ویرا استودیو